Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trofeu lemn cu personalizare

Număr anunț
DA20244004
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR TG. MURES (CUI 4322351)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,96 RON
Valoare atribuită
62,96 RON
Data publicării
04.05.2018 13:57
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,96 RON

din 62,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.