Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun vizitator

Număr anunț
DA20239927
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AUREL HAIDUC" TRIP (CUI 17357351)
Furnizor / câștigător
BASIC POINT SRL (CUI RO28088054)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,60 RON
Valoare atribuită
3.361,60 RON
Data publicării
04.05.2018 11:56
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,60 RON

din 3.361,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.