Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de restaurare arta monumentala a bustului lui George Cosbuc din comuna Cosbuc, judet BN
- Număr anunț
- DA20244532
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSBUC (PRIMARIA COSBUC) (CUI 4730571)
- Furnizor / câștigător
- URS A. IOAN (CUI 33067295)
- Cod CPV
- 45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 14:18
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro