Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pavaj tactilo 1/2 300*300*50
- Număr anunț
- DA20244134
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
- Cod CPV
- 44111900-0 · Dale de pavaj din ceramica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.052,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.052,50 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 14:02
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.052,50 RON
din 3.052,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro