Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet panouri pluta

Număr anunț
DA20241214
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala, Posestii Paminteni (CUI 28958640)
Furnizor / câștigător
DACRIS IMPEX S.R.L. (CUI RO5740077)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,71 RON
Valoare atribuită
308,71 RON
Data publicării
04.05.2018 12:33
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
05.05.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,71 RON

din 308,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.