Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii sistem irigatii parc Ciocarlia

Număr anunț
DA36175384
Autoritate contractantă
Comuna Ciocarlia (CUI 4231695)
Furnizor / câștigător
ROMINSTAL SRL (CUI 16163306)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.791,77 RON
Data publicării
23.07.2024 14:28
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.791,77 RON