Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICHID DE FRANA 0.25 ML

Număr anunț
DA20242642
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI RO14041884)
Cod CPV
09211650-2 · Lichid de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,20 RON
Valoare atribuită
4,20 RON
Data publicării
04.05.2018 13:13
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,20 RON

din 4,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.