Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE AUTO DACIA DJ 11 LUR
- Număr anunț
- DA20242404
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.394,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.394,10 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 13:05
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.394,10 RON
din 1.394,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro