Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta aparat de sterilizare Gentige

Număr anunț
DA36176006
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.790 RON
Data publicării
23.07.2024 14:28
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.790 RON