Atribuită Cumpărare directă

Cerneala de siguranta bi-fluorescenta, albastru 365 nm/rosu 254 nm, tipar offset conventional

Număr anunț
DA36176400
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.360 RON
Data publicării
23.07.2024 14:28
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.360 RON