Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROMOVARE

Număr anunț
DA20246696
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
SPORTS NET MARKETING SRL (CUI 38036419)
Cod CPV
92621000-0 · Servicii de promovare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
04.05.2018 19:20
Termen limită
10.05.2018 17:00
Data finalizării
06.05.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.