Ofertă acceptată Cumpărare directă

cereale nestle/cheerios cu miere 250g

Număr anunț
DA20216622
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMINISUL PADURII PITESTI (CUI 29361291)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15613310-4 · Cereale pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,04 RON
Valoare atribuită
223,04 RON
Data publicării
03.05.2018 07:48
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 07:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,04 RON

din 223,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.