Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonde intubatie endotraheala / Sonde endotraheale cu balonas / Sonde IOT cu balonas sterile

Număr anunț
DA20243720
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,50 RON
Valoare atribuită
541,50 RON
Data publicării
04.05.2018 13:47
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,50 RON

din 541,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.