Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA ORTOPEDICA CU SPUMA

Număr anunț
DA20232306
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
Furnizor / câștigător
TEMIA SERVICES SRL (CUI 35261688)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.660 RON
Valoare atribuită
3.660 RON
Data publicării
03.05.2018 22:38
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 07:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.660 RON

din 3.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.