Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANEOCIN (R) X 1 UNGUENT FARA CONCENTRATIE SANDOZ (W41668001) \ CUTIE X 1 TUB AL X 20 G

Număr anunț
DA20217259
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,80 RON
Valoare atribuită
149,90 RON
Data publicării
03.05.2018 08:39
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,90 RON

din 149,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.