Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doborat arbori cu diametrul de 0-40 cm

Număr anunț
DA20212282
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PARCURI SI ZONE VERZI (CUI 15268304)
Furnizor / câștigător
NICA GREEN SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO25932379)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
02.05.2018 14:14
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.