Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse produse alimentare

Număr anunț
DA20235068
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109,65 RON
Valoare atribuită
1.109,65 RON
Data publicării
04.05.2018 09:40
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109,65 RON

din 1.109,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.