Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inventariere suprafete excavate in cariera BEN ARI pentru anul 2017

Număr anunț
DA20240950
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
TOPO CONSULT SRL (CUI RO18310870)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
04.05.2018 12:26
Termen limită
11.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.