Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER ORIGINAL HP CE285A P1102

Număr anunț
DA20244960
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Elena Cuza (CUI 17292104)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,30 RON
Valoare atribuită
256,30 RON
Data publicării
04.05.2018 14:36
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,30 RON

din 256,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.