Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNIPAQUE 300MG L/ML 100ML * 10FL - IOHEXOLUM/ VISIPAQUE 320MG L/ML 100ML * 10FL - IODIXANOLUM
- Număr anunț
- DA20216952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.452,16 RON
- Valoare atribuită
- 4.452,16 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 08:21
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.452,16 RON
din 4.452,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro