Ofertă acceptată Cumpărare directă

Completare sistem TVCI-IP/ pentru supraveghere drumuri comunale

Număr anunț
DA20243512
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
B.I.A. ELECTRONIC SRL (CUI RO12174370)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.840 RON
Valoare atribuită
5.840 RON
Data publicării
04.05.2018 13:40
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.840 RON

din 5.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.