Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA MINERALA NATURALA CARBOGAZOASA BORSEC STANCENI 2 LITRI
- Număr anunț
- DA20245723
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,50 RON
- Valoare atribuită
- 447,50 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 15:17
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
447,50 RON
din 447,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro