Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fraxiparine 3800ui 10/0.4ml sol inj -NADROPARINUM
- Număr anunț
- DA20246102
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33141550-0 · Heparina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816,40 RON
- Valoare atribuită
- 823,55 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 15:45
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
823,55 RON
din 816,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro