Ofertă acceptată Cumpărare directă

polita asigurare RCA pentru autobuz Temsa Prestij SX, oras Chitila, ilfov

Număr anunț
DA20243806
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.671,96 RON
Valoare atribuită
1.671,96 RON
Data publicării
04.05.2018 13:51
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.671,96 RON

din 1.671,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.