Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE

Număr anunț
DA20239564
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
RĂZBIA ZANCOM SRL (CUI 37920521)
Cod CPV
39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709,79 RON
Valoare atribuită
709,79 RON
Data publicării
04.05.2018 11:45
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709,79 RON

din 709,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.