Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonde urinare tip Foley 2 cai, din latex siliconat CH 14 - CH 22

Număr anunț
DA20214199
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700,70 RON
Valoare atribuită
700,70 RON
Data publicării
02.05.2018 15:14
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700,70 RON

din 700,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.