Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
PACHET FRUCTE
- Număr anunț
- DA20252408
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA (CUI 4374652)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 03222000-3 · Fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584,85 RON
- Valoare atribuită
- 526,13 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2018 11:04
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
526,13 RON
din 584,85 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 58,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.