Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oua consum ctg.M, (53-63gr.) in cofrag 30 buc.

Număr anunț
DA20248425
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
KARIN SRL (CUI 5379259)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525 RON
Valoare atribuită
525 RON
Data publicării
07.05.2018 08:47
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525 RON

din 525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.