Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA20244645
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
COM FORTUNA 93 SRL (CUI RO3491220)
Cod CPV
03221100-7 · Radacinoase si tuberculi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,40 RON
Valoare atribuită
404,40 RON
Data publicării
04.05.2018 14:23
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,40 RON

din 404,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.