Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mere

Număr anunț
DA20201211
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP ,,SF.STELIAN'' (CUI 36522072)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,55 RON
Valoare finală
144,55 RON
Data publicării
02.05.2018 06:57
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.