Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii deratizare si dezinsectie

Număr anunț
DA20244028
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
VRASINTER SRL (CUI 17968410)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.806 RON
Valoare atribuită
31.806 RON
Data publicării
04.05.2018 13:58
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.806 RON

din 31.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.