Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAMANT PT PL DE GRADINA AGRO 50L

Număr anunț
DA20253254
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
14212400-4 · Pamant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96,72 RON
Valoare atribuită
96,72 RON
Data publicării
07.05.2018 11:29
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96,72 RON

din 96,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.