Ofertă refuzată Cumpărare directă

ETAJERA BUKI 3P WENGE 1C

Număr anunț
DA20253239
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39141100-3 · Etajere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,84 RON
Valoare finală
300,84 RON
Data publicării
07.05.2018 11:28
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.