Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefax laser Samsung SF-760P
- Număr anunț
- DA20252544
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30121410-0 · Telefoane cu fax (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670 RON
- Valoare atribuită
- 670 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 11:08
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
670 RON
din 670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro