Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca laringiana I-gel adfult si copil

Număr anunț
DA20244859
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.700 RON
Valoare atribuită
23.700 RON
Data publicării
04.05.2018 14:32
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.700 RON

din 23.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.