Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cozi steaguri

Număr anunț
DA20202462
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
BOBBY-TOOLS SRL (CUI RO7442280)
Cod CPV
44514100-7 · Manere de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare finală
1.440 RON
Data publicării
02.05.2018 09:09
Data finalizării
07.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.