Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALGON - AUTOMAT - 500g

Număr anunț
DA20248921
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 (CUI 7274020)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,65 RON
Valoare atribuită
62,65 RON
Data publicării
07.05.2018 09:11
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,65 RON

din 62,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.