Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE PUI cu os

Număr anunț
DA20250976
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
Furnizor / câștigător
DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,27 RON
Valoare atribuită
297,27 RON
Data publicării
07.05.2018 10:19
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,27 RON

din 297,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.