Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare componente sistem canalizare cu vacuum

Număr anunț
DA20241243
Autoritate contractantă
SC APA CANAL NORD VEST SA (CUI 27221372)
Furnizor / câștigător
TANOPREST SRL (CUI RO5680153)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.670,25 RON
Valoare atribuită
10.670,25 RON
Data publicării
04.05.2018 12:34
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.670,25 RON

din 10.670,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.