Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LEGUME FRUCTE SI PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA20229868
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
- Furnizor / câștigător
- BOB PRESTĂRI SERVICII S.R.L. (CUI 36304965)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,63 RON
- Valoare finală
- 192,63 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:08
- Data finalizării
- 07.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.