Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de gestionare si de asistenta privind reteaua de date CERONAV 12 luni

Număr anunț
DA36177345
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
TETHYS ENERGY SYSTEMS SRL (CUI 27807607)
Cod CPV
72315000-6 · Servicii de gestionare si de asistenta privind retelele de informatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
66.360 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.360 RON