Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Branza proaspata slaba de vaci punga 3 kg
- Număr anunț
- DA20225874
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,90 RON
- Valoare finală
- 282,90 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:09
- Data finalizării
- 07.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.