Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA20258634
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE (CUI 4279910)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.827,43 RON
Valoare atribuită
3.827,43 RON
Data publicării
07.05.2018 14:09
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.827,43 RON

din 3.827,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.