Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KAIZER EXTRA - kg
- Număr anunț
- DA20257450
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- ABELTAV S.R.L. (CUI RO17190880)
- Cod CPV
- 15893100-5 · Preparate alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622 RON
- Valoare atribuită
- 622 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 13:36
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
622 RON
din 622 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro