Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse alimentare diverse

Număr anunț
DA20246670
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Miron Radu Paraschivescu Zimnicea (CUI 19068740)
Furnizor / câștigător
RINALDO COM SRL (CUI RO9203858)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682,80 RON
Valoare atribuită
682,80 RON
Data publicării
04.05.2018 18:52
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682,80 RON

din 682,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.