Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PROTOCOL

Număr anunț
DA20198499
Autoritate contractantă
SECURITY VOL SA (CUI 35635448)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
10.000 RON
Data publicării
27.04.2018 15:03
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.