Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR SE 62

Număr anunț
DA20255088
Autoritate contractantă
COMUNA NICORESTI (CONSILIUL LOCAL NICORESTI) (CUI 3878767)
Furnizor / câștigător
ULMTEC DAC SRL (CUI RO20921638)
Cod CPV
42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496 RON
Valoare atribuită
496 RON
Data publicării
07.05.2018 12:27
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496 RON

din 496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.