Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa instrumentar Bloc Operator (departatoare Caspar lombare, departatoare cervicale, etc)
- Număr anunț
- DA20254207
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- DACORUM GRUP SRL (CUI RO11609301)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.990 RON
- Valoare atribuită
- 99.990 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 11:59
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.990 RON
din 99.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro