Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de spalat cu presiune Karcher K7 anunt ADV1006801

Număr anunț
DA20234678
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769,03 RON
Valoare atribuită
1.769,03 RON
Data publicării
04.05.2018 09:27
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769,03 RON

din 1.769,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.