Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tricouri si medalii premiere activitati 1 Iunie 2018

Număr anunț
DA20251521
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
PANSPORT NATUR S.R.L. (CUI RO30345206)
Cod CPV
18333000-2 · Tricouri polo (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730 RON
Valoare atribuită
2.730 RON
Data publicării
07.05.2018 10:36
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730 RON

din 2.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.